UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Spx - Przekop i rządy pisu to tez zbieg okoliczności? Gdyby PSL i PO dalej rządziło to by tez powstał przekop? Na przebudowę dk22 Elbląg i okolice czekał 30 lat, przebudowa kolei czekała 40 lat. Ale to tylko zbieg okoliczności, że akurat teraz padło na obwodnice Gronowa Elbląskiego i Jegłownika, przebudowę kolei i przekop.
Weź koło i walnij się w czo