UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

A ja wierzę w Pana Boga i jego miłość, obecność we wszystkim i wszystkich i nie przestanę, apostazja to grzech przeciw Duchowi Św. , póki żyjemy mamy czas by się nawrócić, nie wolno tego czasu zmarnować. Proszę pisać artykuły o czymś pozytywnym np. ile osób zainteresowało się wiarą w Boga dzięki pseudo-pandemii koronaświrusa, choćby przez strach przed śmiercią i tym co po niej. Modlę się za wszystkich czytelników i redaktorów Portelu