A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
W imiè polskich sądów wypuścić, zastosować dozór milicyjny
Założymy się że tak będzie?
Ochroniarza lub jego rodzinę proszę o kontakt ze mną, mój e-mail: monika0102el@popk. pl
ty jeetes głupi jak but, a do tego nie masz zielonego pojecia nawet o swoich prawach wiec nie wypisuj bzdur!!!!!
kazdy obywatel moze ujac przestepce!!!!! nie trzeba byc do tego ani policjantem ani przcownikiem ochrony, a tym bardziej nie ma znaczenia czy to kwalifikowany pracownik ochrony czy tez nie. Sprawdz roznice tych dwoch pojec a potem sie wypowiadaj!!!!!
@WRRRRR jako zwykly obywatel mozesz ujac sprawce przestepstwa -ująć w celu przekazania odpowiednim służbom.
Wiecdowiedz sie jakie masz prawa w takiej sytuacjizanim zaczniesz mądrkowac.
@mkt - Widziałem takie gabloty ze zdjęciami "przodowników"i "pasożytów"w dawnym ZSRR w latach 70-tych. Były to śliczne buźki szczególnie te przy wejściu do portu w Murmańsku. Może obecni władcy Polski pójdą tą drogą. Byłoby na co popatrzeć ale bez cenzury wszystkich na "ściankę"