UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@mkt - Widziałem takie gabloty ze zdjęciami "przodowników"i "pasożytów"w dawnym ZSRR w latach 70-tych. Były to śliczne buźki szczególnie te przy wejściu do portu w Murmańsku. Może obecni władcy Polski pójdą tą drogą. Byłoby na co popatrzeć ale bez cenzury wszystkich na "ściankę"

cckk