46
04.02.2021

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
@ggggggggggg - Święte słowa. Nic dodać nic odjąć. ..
Renek (2021.02.04)
@Wrr - Ja narażam się za 8zl/h. ..
Renek (2021.02.04)
@Jjtt - Czego się czepiasz ochroniarza. Przecież to też człowiek. A Ty zaraz utylizować, że niepotrzebny i że się zepsuł, a ponoć tylko ogólne obrażenia miał :)
(2021.02.04)
O jaaaaa ale News !!!!! Prawdziwa sprawa dla Por Borewicza. !!!!!
Zubek porucznik (2021.02.04)

info

6  
  2
Te ciuchy chyba mu się należały?
naturystka (2021.02.04)

info

1  
  3
dwa dni trwało sprawdzenie nr rej pojazdu i ustalenie czyj jest
(2021.02.04)

info

7  
  1
Pracownik ochrony narażał życie a teraz będzie się bał być na zwolnieniu bo może go zwolnią z pracy, nie warto było aż tak się poświęcać mogą tylko spisać numery auta
(2021.02.04)

info

6  
  3
Wyszedł za linie kas i wsiadł do samochodu hahahahahha
(2021.02.04)

info

2  
  0
Ktoś napisał - "Elbląg kiedyś taki spokojny a teraz to ja nie poznaję swego miasta, rozboje kradzieże, itd. to początek góry lodowej"- Pewnie nie tylko Ty to zauważyłeś(aś), że w Elblągu niestety Policja przez już wiele lat nie bardzo się sprawdza, dlatego właśnie jest coraz gorzej. Trudno wyczuć, dlaczego się tak dzieje, i gdzie leży wina.
(2021.02.05)

info

2  
  3
Sędzia, Prokurator, Pokazywać twarz, Kara WSTYD, WSTYD, zaboli,
BODZIO ko (2021.02.05)

info

1  
  0