UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@mkt - Widziałem takie gabloty ze zdjęciami "przodowników"i "pasożytów"w dawnym ZSRR w latach 70-tych. Były to śliczne buźki szczególnie te przy wejściu do portu w Murmańsku. Może obecni władcy Polski pójdą tą drogą. Byłoby na co popatrzeć ale bez cenzury wszystkich na "ściankę"

cckk

Anuluj