UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

kazdy obywatel moze ujac przestepce!!!!! nie trzeba byc do tego ani policjantem ani przcownikiem ochrony, a tym bardziej nie ma znaczenia czy to kwalifikowany pracownik ochrony czy tez nie. Sprawdz roznice tych dwoch pojec a potem sie wypowiadaj!!!!!

Marud