UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
kazdy obywatel moze ujac przestepce!!!!! nie trzeba byc do tego ani policjantem ani przcownikiem ochrony, a tym bardziej nie ma znaczenia czy to kwalifikowany pracownik ochrony czy tez nie. Sprawdz roznice tych dwoch pojec a potem sie wypowiadaj!!!!!
Marud