A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Jakoś trudno mi uwierzyć w taką naiwność, a nawet ludzką głupotę. Wyrzucić przez okno kupę kasy i biżuterię? Taka osoba to chyba powinna być ubezwłasnowolniona. Następnym razem np. podpali mieszkanie bo jej fałszywy strażak powie ze muszą urządzić akcję gaszenie pożaru. Albo skoczy z okna bo jej wmówią, że potrafi latać. Chyba odłączę telefon bo mnie tez wkręcą.
Mnie naprawdę nie jest żal tych ludzi. W dobie szerokiego dostępu do informacji dać się oszukać? Jak kto głupi to już nikt na to nie poradzi. ..
Jełopie to są oszczędności całego życia, a nie to co udało się odłożyc z emeryturý
@Phihihi - Bo teraz strażacy gaszą przez teleporady :)
Historyjka jest chyba zmyślona po to żeby przypomnieć ze takie oszustwa są możliwe. Bo trudno uwierzyć ze ktoś jest aż tak naiwny żeby nie powiedzieć głupi i wyrzuca torbę pełna pienięfzy i biżuterii przez okno
A potem jeszcze idzie do banku, bierze kredyt i znowu oddaje kasę nie wiadomo komu.
Druga możliwosć jest taka ze ta kobieta jest niepelnosprawna intelektualnie, a złodzieje byli bardzo dobrze poinformowani i zorientowani. I w tym drugim przypadku należałoby sprawdzić członków rodziny którzy ją odwiedzali i najblizszych znajomych
kobiety są nierozgarnięte, chcą decydować np. o tym czy mają rodzić dziecko czy je wytegotego, no jak im dać prawo do decydowania o tak ważne sprawie jak cudze życie
-prosze sie wylegitymowac, okazac odznake - wystarczy ze mam mundur nie widzi pani, jestem policjantem bo wygladam jak policjant mam na to 4 certyfikaty, robie w hollyłudzie
@MB - "Matka siedzi z tyłu". .. tak powiedział. ..
I to babsko ma prawa wyborcze. Jak żyć panie Ferdku, jak żyć?