46
21.12.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Tak się będzie działo, policja ma totalnie gdzieś obywateli byliśmy z Babcią na komisariacie zgłosić podobną sytuację na portierni zostaliśmy zbyci informacją że nie jesteśmy pierwsi i żeby się pilnować. Zero przyjęcia oficjalnego zgłoszenia siedzą i nic nie robią.
ZAWODNIK (2020.12.22)

info

2  
  0
Tych oszustów, co tą "dobra zmianę"obiecali, a ceny teraz takie, ze na nic człowieka nie stać. Za tych oszustów się weźcie!
(2020.12.22)

info

2  
  2
Naiwność ludzka nie zna granic. Jak można wyrzucić pieniądze i kosztowności przez okno nie wiedząc komu.
Emel (2020.12.22)

info

3  
  1
Dlatego PIS wygrywa bo w Polsce miliony Ciemnogrodu. TV TRWAM tylko oglądają, A Prasa, Wydarzenia po co.
ELBLĄŻANIN. (2020.12.22)

info

3  
  2
@MB - Taki Ciemnogród to WSTYD.
ATEISTA z Elbląga. (2020.12.22)
Potem zdziwienie że PIS + Duda wygrywa wybory,
BODZIO ko (2020.12.22)

info

3  
  2