A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Tak się będzie działo, policja ma totalnie gdzieś obywateli byliśmy z Babcią na komisariacie zgłosić podobną sytuację na portierni zostaliśmy zbyci informacją że nie jesteśmy pierwsi i żeby się pilnować. Zero przyjęcia oficjalnego zgłoszenia siedzą i nic nie robią.
Tych oszustów, co tą "dobra zmianę"obiecali, a ceny teraz takie, ze na nic człowieka nie stać. Za tych oszustów się weźcie!
Naiwność ludzka nie zna granic. Jak można wyrzucić pieniądze i kosztowności przez okno nie wiedząc komu.
Dlatego PIS wygrywa bo w Polsce miliony Ciemnogrodu. TV TRWAM tylko oglądają, A Prasa, Wydarzenia po co.
@MB - Taki Ciemnogród to WSTYD.
Potem zdziwienie że PIS + Duda wygrywa wybory,