UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Mnie naprawdę nie jest żal tych ludzi. W dobie szerokiego dostępu do informacji dać się oszukać? Jak kto głupi to już nikt na to nie poradzi. ..
Suliki
Mnie naprawdę nie jest żal tych ludzi. W dobie szerokiego dostępu do informacji dać się oszukać? Jak kto głupi to już nikt na to nie poradzi. ..
Suliki