UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Mnie naprawdę nie jest żal tych ludzi. W dobie szerokiego dostępu do informacji dać się oszukać? Jak kto głupi to już nikt na to nie poradzi. ..

Suliki

Anuluj