Wybrany wątek opinii

Wierzyć się nie chce, 60 latka, nierozgarnieta, sądząc po zachowaniu, a miała sporą sumę pieniędzy i zdolność kredytową. To zakrawa na fałsz. Zresztą, kiedy osoby starsze są oszukiwane, okazuje się, że dysponują sporą gotówka, a przecież np. 80 emerytka że starego portfela ZUS kokosow nie otrzymuje. Można odnieść wrażenie, że elblascy emeryci to wręcz krezusi.
(2020.12.21)
Naprawdę uważasz, że odłożenie 50 tyś zł przez 40 lat pracy to dużo? Przecież to nieco ponad tysiąc złotych oszczędności rocznie, zaoszczędzone tylko 100 zł wypłaty miesięcznie. To jest tragedia, a nie "kokosy".
(2020.12.21)
Uważam, że nie mam na ten temat zdania, jest mi wszystko jedno.
(2020.12.21)
Jełopie to są oszczędności całego życia, a nie to co udało się odłożyc z emeryturý
emblonrzanka (2020.12.21)
Powrót do komentarzy