Wybrany wątek opinii
Wierzyć się nie chce, 60 latka, nierozgarnieta, sądząc po zachowaniu, a miała sporą sumę pieniędzy i zdolność kredytową. To zakrawa na fałsz. Zresztą, kiedy osoby starsze są oszukiwane, okazuje się, że dysponują sporą gotówka, a przecież np. 80 emerytka że starego portfela ZUS kokosow nie otrzymuje. Można odnieść wrażenie, że elblascy emeryci to wręcz krezusi.
Do moderacji
Odpowiedz
16
3
Naprawdę uważasz, że odłożenie 50 tyś zł przez 40 lat pracy to dużo? Przecież to nieco ponad tysiąc złotych oszczędności rocznie, zaoszczędzone tylko 100 zł wypłaty miesięcznie. To jest tragedia, a nie "kokosy".
Do moderacji
Odpowiedz
12
0
Uważam, że nie mam na ten temat zdania, jest mi wszystko jedno.
Do moderacji
Odpowiedz
2
2
Jełopie to są oszczędności całego życia, a nie to co udało się odłożyc z emeryturý
Do moderacji
Odpowiedz
1
0