UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Historyjka jest chyba zmyślona po to żeby przypomnieć ze takie oszustwa są możliwe. Bo trudno uwierzyć ze ktoś jest aż tak naiwny żeby nie powiedzieć głupi i wyrzuca torbę pełna pienięfzy i biżuterii przez okno A potem jeszcze idzie do banku, bierze kredyt i znowu oddaje kasę nie wiadomo komu. Druga możliwosć jest taka ze ta kobieta jest niepelnosprawna intelektualnie, a złodzieje byli bardzo dobrze poinformowani i zorientowani. I w tym drugim przypadku należałoby sprawdzić członków rodziny którzy ją odwiedzali i najblizszych znajomych

Von Trupka