46
21.12.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Dobrze, że na koniec nie kazali jej spakować się w worek foliowy i wyskoczyć przez balkon, też pewnie by to zrobiła.
hahahaha (2020.12.21)

info

18  
  2
Naprawdę uważasz, że odłożenie 50 tyś zł przez 40 lat pracy to dużo? Przecież to nieco ponad tysiąc złotych oszczędności rocznie, zaoszczędzone tylko 100 zł wypłaty miesięcznie. To jest tragedia, a nie "kokosy".
(2020.12.21)
Uważam, że nie mam na ten temat zdania, jest mi wszystko jedno.
(2020.12.21)
Jaka tępa dzida. .. .
jonasz (2020.12.21)
Mieszkamy w Meksyku Europy, smutne ale prawdziwe.
Charlie C. (2020.12.21)
Podpowiadacie sobie tytuły do tworzonego pewnie Podsumowania 2020.Policjanci podający się za różne osoby to jeden z symboli tego roku. Na demonstracjach to już nawet takiego policjanta ciężko rozpoznać. No chyba że wyjmie pałkę teleskopową i zacznie lać kobiety
(2020.12.21)

info

4  
  6
Tytle się trabi, w mediach miedzy ludzmi. A tu proszę bardzo. Nie sieją sami sie rodzą.
(2020.12.21)

info

11  
  1
Ciekawe czy mógłbym coś wymyśleć podobnego do tego numeru, żeby jakaś kobitka na telefon za darmo. Przyszła i mi chałupę wysprzatała na Tip Top. Nieduża chałupa ze strychem 300 metrów. Może ktoś ma pomysł na taką kobitkę. Oczywiście za paczkę ptasiego mleczka z Biedronki. Nie za darmo.
(2020.12.21)

info

3  
  2
@jonasz - a po co to chamstwo?
(2020.12.21)
@Xxxcxc - To już nie chodzi o samą ocenę, lecz o zwykłą naiwność ludzką tyle się na ten temat mówi a że ta kobieta wyrzuciła takie pieniądze, to chyba nie ma telewizora i nic nie ogląda. Ma teraz nauczkę na przyszłość!!!!
jala (2020.12.21)