A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Dobrze, że na koniec nie kazali jej spakować się w worek foliowy i wyskoczyć przez balkon, też pewnie by to zrobiła.
Naprawdę uważasz, że odłożenie 50 tyś zł przez 40 lat pracy to dużo? Przecież to nieco ponad tysiąc złotych oszczędności rocznie, zaoszczędzone tylko 100 zł wypłaty miesięcznie. To jest tragedia, a nie "kokosy".
Uważam, że nie mam na ten temat zdania, jest mi wszystko jedno.
Jaka tępa dzida. .. .
Mieszkamy w Meksyku Europy, smutne ale prawdziwe.
Podpowiadacie sobie tytuły do tworzonego pewnie Podsumowania 2020.Policjanci podający się za różne osoby to jeden z symboli tego roku. Na demonstracjach to już nawet takiego policjanta ciężko rozpoznać. No chyba że wyjmie pałkę teleskopową i zacznie lać kobiety
Tytle się trabi, w mediach miedzy ludzmi. A tu proszę bardzo. Nie sieją sami sie rodzą.
Ciekawe czy mógłbym coś wymyśleć podobnego do tego numeru, żeby jakaś kobitka na telefon za darmo. Przyszła i mi chałupę wysprzatała na Tip Top. Nieduża chałupa ze strychem 300 metrów. Może ktoś ma pomysł na taką kobitkę. Oczywiście za paczkę ptasiego mleczka z Biedronki. Nie za darmo.
@jonasz - a po co to chamstwo?
@Xxxcxc - To już nie chodzi o samą ocenę, lecz o zwykłą naiwność ludzką
tyle się na ten temat mówi a że ta kobieta wyrzuciła takie
pieniądze, to chyba nie ma telewizora i nic nie ogląda.
Ma teraz nauczkę na przyszłość!!!!