UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Naprawdę uważasz, że odłożenie 50 tyś zł przez 40 lat pracy to dużo? Przecież to nieco ponad tysiąc złotych oszczędności rocznie, zaoszczędzone tylko 100 zł wypłaty miesięcznie. To jest tragedia, a nie "kokosy".