UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Naprawdę uważasz, że odłożenie 50 tyś zł przez 40 lat pracy to dużo? Przecież to nieco ponad tysiąc złotych oszczędności rocznie, zaoszczędzone tylko 100 zł wypłaty miesięcznie. To jest tragedia, a nie "kokosy".


Anuluj