79
02.12.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
@vio - konserwatorzy miasta, ludzie nie zdolni do otwarcia konserwy
(2020.12.03)
Pozdrawiam wariata Kaczora który tam mieszkał. Kaczor kup to!
Śniegowa kula (2020.12.03)

info

0  
  0
@Klisho - A potem się delikatnie pobudzić i polatać. .. .
PYK PYK (2020.12.03)
Mogło miasto o to dbać przez lata całe gdy mieszkańcy tam zamieszkiwali, ale nie lepiej sprzedać za grosze jakiemuś znajomkowi ze to niby przetarg -kolejna fikcja Urzędu miasta jak wszystkie inne
Szczera (2020.12.03)

info

2  
  0
Nazwa willi przedwojennej sama mowi kto ja moze kupic w euro, dla nas to ruina dla Niemcow moze wystawiona. Niemcy kupuja ziemie ale przy pomocy Polakow nad Zalewem, buduja sobie domki i przyjezdzaja jak panowie do swoich rodowych wlosci. Kadyny, Suchacz itd. przekop moze podwyzszyc wartosc tych ziem. Sprzedajny narod elblaski. ..
Kapitalizm (2020.12.04)

info

1  
  1
Kolejny wałek, czemu nikt tego nie widzi, przecież Elbląg, to naprawdę małe miasto, nie można tak bezczelnie kraść i kłamać, otwórzcie oczy.
(2020.12.04)

info

2  
  0
recykling po polsku
(2020.12.05)

info

0  
  0
nadaje się na sex party gejowskiej elity europosłów wybrańców narodu nienawidzących lgbt
(2020.12.05)

info

0  
  0
Elbląskie kmiotki komentują:)
(2020.12.09)

info

0  
  0