A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
@vio - konserwatorzy miasta, ludzie nie zdolni do otwarcia konserwy
Pozdrawiam wariata Kaczora który tam mieszkał. Kaczor kup to!
@Klisho - A potem się delikatnie pobudzić i polatać. .. .
Mogło miasto o to dbać przez lata całe gdy mieszkańcy tam zamieszkiwali, ale nie lepiej sprzedać za grosze jakiemuś znajomkowi ze to niby przetarg -kolejna fikcja Urzędu miasta jak wszystkie inne
Nazwa willi przedwojennej sama mowi kto ja moze kupic w euro, dla nas to ruina dla Niemcow moze wystawiona. Niemcy kupuja ziemie ale przy pomocy Polakow nad Zalewem, buduja sobie domki i przyjezdzaja jak panowie do swoich rodowych wlosci. Kadyny, Suchacz itd. przekop moze podwyzszyc wartosc tych ziem. Sprzedajny narod elblaski. ..
Kolejny wałek, czemu nikt tego nie widzi, przecież Elbląg, to naprawdę małe miasto, nie można tak bezczelnie kraść i kłamać, otwórzcie oczy.
recykling po polsku
nadaje się na sex party gejowskiej elity europosłów wybrańców narodu nienawidzących lgbt
Elbląskie kmiotki komentują:)