UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Kolejny wałek, czemu nikt tego nie widzi, przecież Elbląg, to naprawdę małe miasto, nie można tak bezczelnie kraść i kłamać, otwórzcie oczy.
Kolejny wałek, czemu nikt tego nie widzi, przecież Elbląg, to naprawdę małe miasto, nie można tak bezczelnie kraść i kłamać, otwórzcie oczy.