UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Kolejny wałek, czemu nikt tego nie widzi, przecież Elbląg, to naprawdę małe miasto, nie można tak bezczelnie kraść i kłamać, otwórzcie oczy.


Anuluj