UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

to że mało osób na tym proteście nie oznacza że ludzie go nie popierają, wiadomo że codziennie protesty nie mogą mieć takiej skali jak nieraz miały, ale to na pewno wszystko przełoży sie w przyszłych wyborach

odwagatocoświelkiego

Anuluj