UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

to że mało osób na tym proteście nie oznacza że ludzie go nie popierają, wiadomo że codziennie protesty nie mogą mieć takiej skali jak nieraz miały, ale to na pewno wszystko przełoży sie w przyszłych wyborach

odwagatocoświelkiego