227
28.11.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
@kreciol - Ja jestem na lewo od tow. Zandberga, jak zawsze:)
RobertKoliński (2020.11.29)
@RobertKoliński - kolinski, mam dla ciebie złą wiadomosc, i tylko tak, wyborcy o to zadbaja. ..
kreciol (2020.11.29)
polskie i europejskie dzieci abortowac imigrantów przyjmować. oto plan nwo a rządy europejskie to wykonują.
(2020.11.29)

info

6  
  1
Głupie małpowanie co im siostrzyce w warszawie pokażą. Żadnego własnego pomysłu. Julkom tyłki by zmarzły poza tym w netflix nowy serial się zaczyna więc ledwo co 20 osób było z tego sam aktyw robotniczy strajku kobiet wersja elbląg to 90 proc. uczestniczek. Jak poroniony pomysł to i takie poronione wykonanie. Wojowniczki lepszej sprawy, dziewuchy, ,walczące''co bez latte na zimno nie wyjdą. .. .Żenua i kilo mułu.
Olo1 (2020.11.29)

info

11  
  3
Śmiech potężny 😁 Zimno, to małolaty wolą posiedzieć przy telefonie, niż protestować z lewarami. Brawo młodzi. Kola masz zupełnie nielewacki parasol, zmień proponuję na czerwony i bez logo wstrętnej korporacji.
ArkadiuszŚmiechacz (2020.11.29)
@ArkadiuszŚmiechacz - Ale to jest już upadła korporacja, czyli przesłanie anty-kapitalistyczne jest! xd Czekam na zamówiony parasol na prawaków, akurat zaczął się sezon:)[Wuj parasol sobie sprawił. Ledwo w kątku go postawił, Zaraz Julka, mały Janek, Cap za niego, smyk na ganek. Z ganka w ogród i przez pola Het, używać parasola! (. .. )] Maria Konopnicka, Parasol:)
RobertKoliński (2020.11.29)
Każdy reżim boi się społeczeństwa. Widać już paranoję w działaniach PiSu.
(2020.11.29)

info

3  
  7
":Wielkie brawa dla organizatorek i uczestniczek/ów wczorajszej pikiety w najsłuszniejszej sprawie, która odbyła się pomimo niepogody i reżimowych utrudnień - prawackie trolle za srebrniki Szefernakera mogą sobie ujadać, a my i tak wiemy, że ich koniec jest bliski (dlatego też tak wściekle ujadają, zapluci czynownicy"Napisał Robert Kotliński Z historii wiadomoe, że Hitler pod koniec wojny w geście rozpaczy posyłał na front nawet dzieci, wierząc do końca w zwycięstwo Jak skończył - wiadomo. Jakaśanalogia?
(2020.11.29)
Wiadomo. Herr Prezes dzieci nie ma, poparcia wśród młodych takoż, to posyła do walki resztki troll-Volkssturmu, bo analogowa ponoć rzesza wyborców przed covidem się pochowała. Ale to nie pomoże - w czynie społecznym znajdziemy i rozliczymy!:)
RobertKoliński (2020.11.29)
Jak tu ma być dyskusja, skoro mję Redakcja przezabawnych komentarzy nie puszcza?;
RobertKoliński (2020.11.29)