A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
@RobertKoliński - kolinski, mam dla ciebie złą wiadomosc, i tylko tak, wyborcy o to zadbaja. ..
polskie i europejskie dzieci abortowac imigrantów przyjmować. oto plan nwo a rządy europejskie to wykonują.
Głupie małpowanie co im siostrzyce w warszawie pokażą. Żadnego własnego pomysłu. Julkom tyłki by zmarzły poza tym w netflix nowy serial się zaczyna więc ledwo co 20 osób było z tego sam aktyw robotniczy strajku kobiet wersja elbląg to 90 proc. uczestniczek. Jak poroniony pomysł to i takie poronione wykonanie. Wojowniczki lepszej sprawy, dziewuchy, ,walczące''co bez latte na zimno nie wyjdą. .. .Żenua i kilo mułu.
Śmiech potężny 😁 Zimno, to małolaty wolą posiedzieć przy telefonie, niż protestować z lewarami. Brawo młodzi. Kola masz zupełnie nielewacki parasol, zmień proponuję na czerwony i bez logo wstrętnej korporacji.
Każdy reżim boi się społeczeństwa. Widać już paranoję w działaniach PiSu.
":Wielkie brawa dla organizatorek i uczestniczek/ów wczorajszej pikiety w najsłuszniejszej sprawie, która odbyła się pomimo niepogody i reżimowych utrudnień - prawackie trolle za srebrniki Szefernakera mogą sobie ujadać, a my i tak wiemy, że ich koniec jest bliski (dlatego też tak wściekle ujadają, zapluci czynownicy"Napisał Robert Kotliński Z historii wiadomoe, że Hitler pod koniec wojny w geście rozpaczy posyłał na front nawet dzieci, wierząc do końca w zwycięstwo Jak skończył - wiadomo. Jakaśanalogia?