UWAGA!
[X]lub zarejestruj konto na portElu.
Może kontynuacja na siłę protestów ma inny cel i nie jest taka durna. Może ktoś zna się na zarabianiu pieniędzy. Wykorzystuje politykę klejąc durnia i kobiety do realizacji tego celu. Protesty zapewniają zapewne ciągłe wpływy do fundacji OSK od darczyńców co PiS-u nie trawią. Np. jakaś gazeta przekazała kilkaset tys. zł. Jakieś biznesy przekazują i pomagają. Może o to chodzi w tym wszystkim co teraz się dzieje. Jak działają fundacje każdy wie. Wszystko co teraz się dzieje jest w wydaniu OSK albo politycznie głupie aż do bólu albo bardzo wyrachowane i cyniczne. Na szczęście polskie kobiety są mądre. Frekwencja i poparcie dla protestów spada – czują, że coś tu nie gra i nie chcą być manipulowane. Czas pokaże co w trawie piszczy. Naprawdę trudno jednoznacznie ocenić aktualne wydarzenia. Pamiętając historię ostatnich lat różnych ruchów, partii ich powstania czy upadku w kompromitujących okolicznościach, uważam, że OSK niczym KOD upadnie i to niebawem. Kobiety zostaną z niczym albo z tym co PiS łaskawie im da. Zobaczymy.
Cz