UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Głupie małpowanie co im siostrzyce w warszawie pokażą. Żadnego własnego pomysłu. Julkom tyłki by zmarzły poza tym w netflix nowy serial się zaczyna więc ledwo co 20 osób było z tego sam aktyw robotniczy strajku kobiet wersja elbląg to 90 proc. uczestniczek. Jak poroniony pomysł to i takie poronione wykonanie. Wojowniczki lepszej sprawy, dziewuchy, ,walczące''co bez latte na zimno nie wyjdą. .. .Żenua i kilo mułu.

Olo1