Golf nie do rejestracji
(fot. KMP Elbląg)
Na policję została zgłoszona sprawa kupna pojazdu, a właściwie niemożliwości jego zarejestrowania. Na pierwszy rzut oka dokumenty wydawały się być kompletne, jednak podczas próby rejestracji auta okazało się, że nie można go zarejestrować z uwagi na brak ciągłości umów kupna-sprzedaży.