UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Niestety ale nie wszyscy po kupieniu auta je rejestrują. Zdarza się że kupujemy auto które miało już kilku właścicieli którzy właśnie nie rejestrowali tylko przekazywali swoje umowy, spisując kolejną umowę kupna sprzedaży. Pewnie jedna z takich umów zaginęła i dlatego nie można zarejestrować takiego samochodu. Miałem podobny przypadek z ciągnikiem. Tylko sprzedający nie robił problemów ze zwrotem gotówki.