UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Jeśli jest dowód czyli przegląd techniczny - to w czym problem by auto zarejestrować?? W czym ma pomóc ciągłość umów?? OC można zrozumieć, ale. .. wystarczyło odesłać petenta do pomieszczenia na przeciw drzwi od Urządu - ubezpieczyć auto i po problemie. Prawo powinno pomagać, ciągłość umów nie powinna być przeszkodą - rejestrujący w razie braku umowy, powinien spisać oświadczenie o braku jeden z umów, a o ile już to najważniejsza powinna być ostatnia umowa. A pozatym nie kupuje się z xx umowami, tylko od właściciela.