UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
kupiłem auto sprowadzone z zagranicy - mam TYLKO ostatnią umowę, dodatkowo auto miało za granica kilku właścicieli, jak więc sprawdzić czy istnieje ciągłość umów? uważam, że nie powinno być to przeszkodą w kupnie ani w rejestracji auta; ale jak widać siedzimy mentalnie w komunie;
właściciel auta z zagranicy