UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

kupiłem auto sprowadzone z zagranicy - mam TYLKO ostatnią umowę, dodatkowo auto miało za granica kilku właścicieli, jak więc sprawdzić czy istnieje ciągłość umów? uważam, że nie powinno być to przeszkodą w kupnie ani w rejestracji auta; ale jak widać siedzimy mentalnie w komunie;

właściciel auta z zagranicy

Anuluj