A moim zdaniem... (od najstarszych)
Takich samochodów w Elblągu i nie tylko jest sporo. Normą jest że auto jest odsprzedawane na ostatnia umowę kupna sprzedaży po kilka razy następnym nabywcą którzy nie dokonują czynności prawno skarbowych eksploatują pojazd.