11
23.11.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Takich samochodów w Elblągu i nie tylko jest sporo. Normą jest że auto jest odsprzedawane na ostatnia umowę kupna sprzedaży po kilka razy następnym nabywcą którzy nie dokonują czynności prawno skarbowych eksploatują pojazd.
(2020.11.25)

info

1  
  0