UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

To się nazywa brak miłości, szacunku i empatii, przykre. .. szkoda starszego Pana. .. nie zasłużył sobie na to. .. Jak był w jego wieku pewnie inne wartości prezentował

Stop przemocy

Anuluj