UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

raczej powinniście nie szanować polityków bo prędzej czy później dop...ą i wam zwykłym robolom. zobaczycie nie będzie pracy nawet na zmywaku bo nie będzie knajp. będzie takie bezrobocie jak po epidemi cholery. ludzie żarli ze śmietników. zobaczycie szanujcie pracę jaka by nie była.