UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Elblążanie !!! Jeżeli lubicie jakieś restauracje, to jak jest pogoda bezdeszczowa, to przychodźcie ze swoimi stolikami i krzesłami turystycznym, zmawiajcie "na wynos "siadajcie przy restauracji, konsumujcie, mając w "D"wielkiego "K ". To będzie może nowy polski happening !!! Zaproście znajomych !!! Będzie O. K. JPII