UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Elblążanie !!! Jeżeli lubicie jakieś restauracje, to jak jest pogoda bezdeszczowa, to przychodźcie ze swoimi stolikami i krzesłami turystycznym, zmawiajcie "na wynos "siadajcie przy restauracji, konsumujcie, mając w "D"wielkiego "K ". To będzie może nowy polski happening !!! Zaproście znajomych !!! Będzie O. K. JPII