A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Komuna się skończyła i nie ma nakazu pracy w gastronomii!!!!! Nie umiesz się odnaleźć w obecnej rzeczywistości to zamilcz a nie płacz!!!!!
PO jakby rządziło to nic byście nie dostali. Trzeba było się ubezpieczyć!!!!!
sami na takich inteligentnych inaczej głosujecie więc czego się spodziewacie
brawo tez mam firme i popieram was.
@Ciekawy - w tym kraju tylko nieuczciwie mozna sie dorobic albo dzieki koneksjom. restauratorzy i inni nie sa milionerami baranku. zrozum.
niedlugo nigdzie nie pojdziesz na jedzonko a wesele w vhacie zrobisz hahaha. tance w kapciach w m 2.ooooo
To co jak otworza, to nadal bedziecie placili groszowe stawki, zwalajac wine na pisy?
Popros rudego, da ci
Nie ma roboty tu to na zmywak do U K.
a ile płacą ludziom w tych knajpach i czy wszyscy mają umowy o pracę? Niektórym szefuniom to już miejsca pod domem brakuje na kolejne zbędne sportowe fury w leasingu i tacy pierwsi ruszają do protestów.