120
03.11.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Komuna się skończyła i nie ma nakazu pracy w gastronomii!!!!! Nie umiesz się odnaleźć w obecnej rzeczywistości to zamilcz a nie płacz!!!!!
Izabella. (2020.11.03)

info

7  
  4
PO jakby rządziło to nic byście nie dostali. Trzeba było się ubezpieczyć!!!!!
Małgorzatka M (2020.11.03)

info

9  
  3
sami na takich inteligentnych inaczej głosujecie więc czego się spodziewacie
(2020.11.03)

info

2  
  0
brawo tez mam firme i popieram was.
(2020.11.03)

info

2  
  5
@Ciekawy - w tym kraju tylko nieuczciwie mozna sie dorobic albo dzieki koneksjom. restauratorzy i inni nie sa milionerami baranku. zrozum.
(2020.11.03)
niedlugo nigdzie nie pojdziesz na jedzonko a wesele w vhacie zrobisz hahaha. tance w kapciach w m 2.ooooo
(2020.11.03)

info

3  
  0
To co jak otworza, to nadal bedziecie placili groszowe stawki, zwalajac wine na pisy?
(2020.11.03)

info

6  
  2
Popros rudego, da ci
(2020.11.03)
Nie ma roboty tu to na zmywak do U K.
(2020.11.03)

info

5  
  2
a ile płacą ludziom w tych knajpach i czy wszyscy mają umowy o pracę? Niektórym szefuniom to już miejsca pod domem brakuje na kolejne zbędne sportowe fury w leasingu i tacy pierwsi ruszają do protestów.
SjestawPArkuModrzewie (2020.11.03)