UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Jaki jest poziom tych komentarzy aż żal czytać. Tak patrz na każdego spod byka a jutro skamlaj bo zamkną Twój zakład i zniknie Twoje miejsce pracy. Just like that jednym podpisem i autorytarną decyzją (przepraszam rozporządzeniem w imię walki z covid)jaśnie nam panującego. Jedziesz sobie rano do pracy ale chwila nie mam po co jechać, wtedy będzie larum.