UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Jaki jest poziom tych komentarzy aż żal czytać. Tak patrz na każdego spod byka a jutro skamlaj bo zamkną Twój zakład i zniknie Twoje miejsce pracy. Just like that jednym podpisem i autorytarną decyzją (przepraszam rozporządzeniem w imię walki z covid)jaśnie nam panującego. Jedziesz sobie rano do pracy ale chwila nie mam po co jechać, wtedy będzie larum.