A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Ograniczenie nauczania historii w szkołach przynosi efekty. Ideologie lewicowe tyle zła wyrządziły w Polsce i żadnych refleksji. Dlaczego? Bo dzisiejsza młodzież nie zna historii własnej OJCZYZNY. Dla nich ojczyzna jest tam gdzie dobra zabawa. A praca? Po co - ma się kochających rodziców. Później z renty albo emerytury wapniaka na butelkę starczy.
@.......... - Walczą też dla siebie.
Protesty same same się wyciszą bo wkrótce zaczną się zwolnienie w firmach na terenie całej Polski. .Trzeba będzie pomyśleć jak zorganizować papu, zapłacić rachunki i spłacać kredyty. A 500+ zniknie bo budżecik nie wydoli. Powodzenia
Jak widzę te wyginające się do zdjęć nastolatki to lans na pełnej kurtyzanie. Słitfocie prosto na fejsbuczka aby pokazać zaangażowanie. A panna ze znakiem Polski Walczącej rozwaliła mi po prostu system sensoryczny. No co za bzdura. Jakbym jej powiedział że Romuald Rajs był wybitnym działaczem proaborcyjnym to pewnie i koszulkę z, ,Burym''by założyła. Głupota że aż boli. Przyszłość mojego narodu. Ręce opadają. .. .
@tyhbf - Nie zrobiła deficytu, tylko niepotrzebnie rozdała takim smorunom jak ty.
Oni nie wiedzą przeciwko czemu strajkuja, a stare wygi ich napuszczaja na PiS i jeszcze na wszechmogącego Kaczyńskiego, który nie podpisał wniosku do TK. Ciekawe co będzie jak się Kaczy ński wykruszy. Dlaczego nie szli pod siedzibę KOnfederacji, której posłowie wszyscy podpisali ten wniosek.
Modlę się codziennie, aby PIS z Biskupami wypili to całe piwo, którego nawarzyli. Tak CAŁE!
przecież ty się modlisz do netflixa, a piwo to bardzo smaczny pożywny napój.
Nowy cwaniacki jak zwykle trik PIS, Ściema, że ktoś (lewactwo)za strajkami stoi. Słyniecie ze ściemy i podpuszczania i nikt normalny Was już nie szanuje. Wszystko co głosicie to cwaniactwo.
To wtedy zaczną się protesty przeciwne nie udolnej władzy i lud będzie jeszcze bardziej wkurzony szczególnie jak zabiorą 5incet buhahahah