UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Oni nie wiedzą przeciwko czemu strajkuja, a stare wygi ich napuszczaja na PiS i jeszcze na wszechmogącego Kaczyńskiego, który nie podpisał wniosku do TK. Ciekawe co będzie jak się Kaczy ński wykruszy. Dlaczego nie szli pod siedzibę KOnfederacji, której posłowie wszyscy podpisali ten wniosek.

dgbsbsgbdsfgbdfgbndsgbn