UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Nowy cwaniacki jak zwykle trik PIS, Ściema, że ktoś (lewactwo)za strajkami stoi. Słyniecie ze ściemy i podpuszczania i nikt normalny Was już nie szanuje. Wszystko co głosicie to cwaniactwo.
Nowy cwaniacki jak zwykle trik PIS, Ściema, że ktoś (lewactwo)za strajkami stoi. Słyniecie ze ściemy i podpuszczania i nikt normalny Was już nie szanuje. Wszystko co głosicie to cwaniactwo.