UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Nowy cwaniacki jak zwykle trik PIS, Ściema, że ktoś (lewactwo)za strajkami stoi. Słyniecie ze ściemy i podpuszczania i nikt normalny Was już nie szanuje. Wszystko co głosicie to cwaniactwo.


Anuluj