A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Ewciu przestań majaczyć. Od wibratora w ciążę nie zajdziesz
@Ewa z domku - smarki otwierają oczka i siuuup przed kompa
do skrobania to są ryby nie d..
skrobać to mozecie sobie ryby
Ty, strażniku teksasu, jaki ty ochoczy do karania. No, ale oliwa sprawiedliwa. .. doczekasz się też kary komuchu.
Pisowskie trolle, nikt tu z Wami pisać nie chce. Wypisujcie swoje wymysły dalej!
Przynajmniej pisy w komentarzach wygrywacie. .. tylko w komentarzach.
oczywiście masz 100% racji. Szkoły prywatne i drogie. Wtedy nie będą uczyć byle czego, tylko samych wartościowych rzeczy: inaczej pies z kulawą nogą nie pośle tam swojego dziecka. A rodzice będą pilnować, żeby dzieciak pilnie się uczył. W końcu nie chcą na próżno płacić. Cała wina takiego ogłupienia młodzieży to państwowe, przymusowe i darmowe szkolnictwo. Młodzieży i ich rodziców, którzy też przecież przez to szkolnictwo zostali przeszli. Likwidacja tego systemu poukłada dzieciakom (i ich tatusiom)w głowach w ciągu roku.
A dlaczego tak jest, że wygrywamy w komentarzach ? bo używamy rozumu, argumentów i znamy podstawy języka polskiego. Drzeć jape na ulicy w obecnych czasach to tanie bohaterstwo. Za komuny groziło to utrata zdrowia lub nawet życia. Wychowani na durnych serialach i popychani przez czerwonych anarchistów gdzie dotrzecie ? Za trzydzieści lat własne dzieci was zutylizują, pod warunkiem, że będziecie w ogóle je mieli. Myśleć !!myślenie ma zawsze przyszłość.
Lewatctwo znalazlo wsparcie u małolatuf