219
28.10.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Netflixa nie mam i nie interesuje mnie, a piwo wypijesz i ty, za pewne "internetowy żołnierzu naczelnika maciorka"
(2020.10.29)
@Y.T. - Jest juz 270 mld deficytu poczytaj co mówi prezes zus wydłużenie wieku kwestia roku a jak unia odetnie kaskę będzie jeszcze szybciej.
fdsfdsf (2020.10.29)
@Jammm - Bo takim cyrku i spustoszeniu środków publicznych to normalne ze bedzie katastrofa i tylko wariat chciałby rzadzic po pisie.
uuy6 (2020.10.29)
"A dlaczego tak jest, że wygrywamy w komentarzach ?"- Gdyż całej Waszej zgrai dano darmowy sprzęt i płacą wam za tą brudną oszczerczą robotę - taka prawda. O Waszym języku polskim w komentarzach, nawet nie pisz - bo wstyd. Dziekuję
(2020.10.29)
''zapewne ''piszemy razem, a jeśli chodzi o piwo - bardzo chętnie. Hop szklankę piwa, hop. Dobrze jest zintegrować się z weteranem wojen o macice.
(2020.10.29)
portel usuwacie komentarze bo jestescie po stronei protestu, widac po ktorej stronie opbstajecie, niezalezne dziennikarstwo, co za obiektywizm, żalosni jestescie
(2020.10.29)
My tutaj, mając ''darmowy sprzęt''i opłacani za''tą brudną robotę ''chcemy podkreślić, że stoi za nami również producent Prince Polo i krówek. Bójcie się, nadciągamy !!!
(2020.10.29)
Protest jest przeciwko łamaniu praw człowieka: nie żałuj róż kiedy płonie las. .. .Dziękujemy Policji, Kibicom I Księdzu- Szacun.
Kubryk (2020.10.29)
@człowiek myślący - Nic z tego twój świat się skończy- a ta młodzież walczy o swoje życie i ma rację czas najwyższy! Najpierw masz pretensje, że dziadki protestują i stare baby, teraz że młodzież. .płacą ci za te "komentarze"? poszukaj uczciwej pracy. ..
Kubryk (2020.10.29)
PIS się już kończy i nie pomoże zgraja trolli. Zostanie niestety po PISie bieda w Polsce.
(2020.10.29)

info

5  
  4