UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

,, Młodzi ludzie chcą żyć "zgadzam się z tym stwierdzeniem, ale żyć na czyjs koszt. Ile z tych młodych ludzi pracuje? Może tak 16-latkowie mogliby na swoje wakacje sami popracować? Rząd im daje 500+, bony turystyczne a oni z nudów idą na protesty, żeby anarchię stworzyć.