UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

,, Młodzi ludzie chcą żyć "zgadzam się z tym stwierdzeniem, ale żyć na czyjs koszt. Ile z tych młodych ludzi pracuje? Może tak 16-latkowie mogliby na swoje wakacje sami popracować? Rząd im daje 500+, bony turystyczne a oni z nudów idą na protesty, żeby anarchię stworzyć.


Anuluj