A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Ktoś napisał * Ale jaja, PIS dotuje rolnicze paliwo a oni jeżdżą na protesty zamiast kosić i orać w tym czasie. * - Proponuję zabrać wszystkie dopłaty rolnikom i będzie po problemie, a kasę z dopłat dać obywatelom, żeby było ich stać na żywność, która mimo dopłat jest i tak bardzo droga.
Czas już robić porządek i nie dopuszczać do blokady dróg jak również niszczenia i dewastacji. To kieruję do Policji i władz miasta Elbląga.
Kiedy się skrobniesz i stracisz zdrowie w tym brak możliwości zajścia w ciążę możesz pójść do tych co obecnie Tobą manipulują z pretensjami. Wiesz małolato co usłyszysz - miałaś wolną wolę --. .. ..
powiem tak, laski, bo to do was, bobra nie wystarczy myć, trzeba go też szanować, a nie oddawać każdemu gdzie popadnie i kto więcej zapłaci. W stanie ciąży też należy dbać i o siebie, a przede wszytskim o dziecko, które nosicie, a dobrze wiecie, że z tym jest różnie. W takich warunkach rozmowa o abrcji nie bedzie prowadziła do takich emocji. tyle w temacie
@GłębokaMyśl - Tak głęboka, że sięgnęła samego dna. ..
Za tydzień będzie wysyp Covid i brak miejsc w szpitalach. Młodzi z protestów przeniosą do domów i masowa eutanazja starszych się zacznie. Winne morderczynie ze strajku kobiet. Świadoma akcja polityczna.
Jeszcze raz napiszę bo blokujesz. kiedy małolacie będziesz po skrobance chciała mieć dzieci a nie będziesz mogła bo straciłaś zdrowie, idź do dzisiejszych organizatorów którzy Tobą manipulują. Wiesz co usłyszysz: Miałaś wolny wybór - . .. .
co za zacofany wapniak. Ty cofnij się do średniowiecza młocie.
Powiedzcie proszę tym ludziom na ulicy że zasłona dymna w postaci aborcji jest wywołana aby zakryć totalne odebranie naszej wolności, by jeszcze bardziej podzielić nas Polaków 🇵🇱🇵🇱🇵🇱
Z całym szacunkiem do demonstrantów, też walczycie o prawo do decydowania o sobie, a w efekcie to kobieta będzie żyła ze skutkiem swojej decyzji.
Ale!
Aborcja dotyczy w naszym kraju TYLKO 0,003 % całego narodu 💥💥💥
1110 zabiegów w roku ubiegłym. ..
Rozumiesz?
Ustawy w tym czasie przepychane przez sejm dotyczą 💥100%💥 czyli NAS wszystkich 🙏🙏🙏🇵🇱🇵🇱🇵🇱
CHODŹCIE Z NAMI, APELUJE DO PROTESTUJĄCYCH, NIE DO ICH ZWIERZCHNIKÓW
- obowiązek szczepień wszystkich bez wyjątku, eksperymentalnymi szczepionkami
- ustawowy brak odpowiedzialności lekarzy i urzędników za błędy medyczne i ofiary na ich skutek
- przymuszanie przy pomocy wojska i policji do procedur medycznych
- ograniczenie wolności, swobód i podstawowych praw człowieka
- ruina twojej firmy i całej gospodarki
- przymuszanie do wykonywania fałszywych testów PCR na obecność COVID 19
Jeszcze mam wymieniać czy już rozumiesz o co chodzi?