A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
gdzie jest prawo gdzie jest polcja!!!!! gdzie rząd i PIS co pozwala na czerwoną anarchię!!!!!1 trzeba dyktatury to dopiero jest demokracja!!!
@kulfon - Zabobon i zacofanie przedstawiasz swoim wpisem.
Jeszcze tydzień temu pisałeś, że wirus to ściema. Teraz wysyp covid? Weź się ogarnij człowieku, czego Ty chcesz?
"kasę z dopłat dać obywatelom"- Oj lubisz dostawać za nic obywatelu to 500+ to 13,itp, fajnie jest no nie?
Dlaczego usuwasz jedno słowo z mojego komentarza co usłyszą małolaty. .. wy. .. .. przecież jak powiedziała jedna z posłanek Lewicy -- to normalne wysłowienie i poziom tej formacji
Wstyd, że młodzi ludzie domagają się mordowania nienarodzonych dzieci. Pozabijajcie się na tych marszach nawzajem i będzie spokój w kraju ale nie siebie to strach zabić, a bezbronne dziecko nic nie powie tylko bezradnie będzie się bronić tylko *matka* nie da mu szans.
@złodziej - Co dostajesz za takie błazeńskie wpisy?
Ludzie to garstka płatnych zapaleńców (fanatyków religijnych)pisze te mnóstwo komentarzy. To zaledwie kilka osób jest. Taka magia internetu.
@ "Blokujecie zwykłym ludziom ulice"- Racja, hajda na Żoliborz !
Zdrowe dzieci to zdrowe geny. A więc dbaj o właściwy dobór genetyczny, nie ćpaj, nie pal i nie pij.