UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Czas już robić porządek i nie dopuszczać do blokady dróg jak również niszczenia i dewastacji. To kieruję do Policji i władz miasta Elbląga.
Czas już robić porządek i nie dopuszczać do blokady dróg jak również niszczenia i dewastacji. To kieruję do Policji i władz miasta Elbląga.