UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Bardzo słuszna uwaga - aborcja to prawo, a nie obowiązek, o czym większość komentujących zapomina. Chcesz zostać rodzicem upośledzonego dziecka - to twój wybór, ale nie mów, że każda kobieta ma obowiązek takie dziecko urodzić. Jako osoba 50+ nie chciałbym mieć upośledzonego dziecka lub wnuka. Wybór należy do rodziców.

gggggggggggggggggg