UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

do głupków którzy piszą że większość protestujących to dzieciaki. Kto protestował w pojazdach jako kierowcy ? Popatrz na zdjęcia ile było ludzi dorosłych ale dla cymbała i tak nie przemówisz do rozumu bo go nie ma.


Anuluj