UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

do głupków którzy piszą że większość protestujących to dzieciaki. Kto protestował w pojazdach jako kierowcy ? Popatrz na zdjęcia ile było ludzi dorosłych ale dla cymbała i tak nie przemówisz do rozumu bo go nie ma.