A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
"Armatki wodne załatwiłyby te prowokacje!!!"- A w domu wisi na ścianie portret dziadka zomowca, no nie.
@Karakan - Jeden z moich też usunęli. Bez wulgaryzmów, normalny ale pewnie "niepoprawny politycznie". Smutne dziadki z portel.
Temat medialny lepszy niż przyrost covid w Elblągu. Przecież to jedna wielka wylęgarnia covid. Drą japy, maseczki na brodach. Gratuluję logiki.
Widać, że Pan Kaczyński nie miał do czynienia z kobietami, nie zna on kobiet wcale. Nie będzie łatwo z tym obecnym numerem. Czkawką się odbije. A może nawet już odbija.
głupie wy kobiety
@Niedowiary... - Moje usunęli dwa. Nie spodobały im się określenia - lewactwo i małolaty.
No ale kogo uwiera, że protestują młode kobiety ? Świadome konsekwencji decyzji TK, która zabetonuje temat aborcji do poziomu kato państwa. Nie Państwa świeckiego do którego nam daleko. Rozdział władzy i kościoła to fikcja literacka.
@człowiek myslacy - "głupie wy kobiety"- Ty za to mądry! lecz czasy się zmienią, pamiętaj, jak taki mądry jesteś.
Rozumiem rozterki kobiet i jestem z wami. Ale jestem przeciwnikiem aborcji na życzenie i dom tego refundowanej przez NFZ jak marzy o tym cała grupa lewicowej patologii w tym kraju.
Mój pies jest przerażony. .. Wulgaryzmy wywołują we mnie odruch wymiotny. Smutne, to co się dzieje. Żona powiedziała, że cieszy się z tego codziennego wchodzenia po schodach na samą górę, bo parter byłby niebezpieczny.