A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
@RobertKoliński - Dla lewackiego aktywisty jest normalne, że do kościoła będą wchodzić jemu podobni ''aby pokazać co myślą ''. Ostrzegam cię przed tym pomysłem Kolinski. Lepiej żebym cię nie zobaczył w kościele do którego uczęszczam.
Tu chodzi o to co nam zrobil rząd do tej pory ***** **"!!! Za plecami, po cichu, same klamstwa, propagadnda, kościół, tvpis! Jak nakręca nieswiadomych starszych ludzi, pis to rak, zakała Polski!!!!!
Najlepsze to to hasło: "Oprócz macic mamy mózgi "Ha ha ha ha. .. .no chyba mają mózgi, ale tylko w macicach !!!!
@Zrozum w końcu - Za dużo TVN oglądasz !!!!
Oj tam. Przyczyną ataków na Kościół nigdy chyba nie była obrona praw kobiet. Tak więc od ponad 1000 lat nikt z takich przyczyn Kościołów nie atakował. I teraz jest chyba poprawnie. Zawsze można jakoś wybrnąć. Miło, że mnie oświeciłeś. W ogóle o tych innych atakach nie wiedziałem.
runy młodzieżówki ss jako logotyp w kraju gdzie naziście zabili 6 milinów ludzi, brawo WY
Armatki wodne załatwiłyby te prowokacje!!!
@rere - Już za to powinni spędzać upojne godziny na ''dołku''. Ale co się dziwić gdy ich światły intelektualnie i światopoglądowo guru zaczyna wypisywać ''ciekawe''myśli na temat ''wchodzenia do kościołów ''. Doczekają się, w końcu się doczekają. A portEL za brak reakcji (różne inne wpisy potraficie kasować )też.
Siksy młode nawet nie zdają sobie sprawy jak są manipulowane. To są zorganizowane (nie spontaniczne)protesty, jak jeszcze niedawno tęczowi. I nie chodzi tu o homofobię czy aborcję. Ale do tych tępych móżdżków nie docierają takie oczywistości.