UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Temat medialny lepszy niż przyrost covid w Elblągu. Przecież to jedna wielka wylęgarnia covid. Drą japy, maseczki na brodach. Gratuluję logiki.


Anuluj