UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Rozumiem rozterki kobiet i jestem z wami. Ale jestem przeciwnikiem aborcji na życzenie i dom tego refundowanej przez NFZ jak marzy o tym cała grupa lewicowej patologii w tym kraju.


Anuluj