UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Rozumiem rozterki kobiet i jestem z wami. Ale jestem przeciwnikiem aborcji na życzenie i dom tego refundowanej przez NFZ jak marzy o tym cała grupa lewicowej patologii w tym kraju.
Rozumiem rozterki kobiet i jestem z wami. Ale jestem przeciwnikiem aborcji na życzenie i dom tego refundowanej przez NFZ jak marzy o tym cała grupa lewicowej patologii w tym kraju.