A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
TU NIE CHODZI o wszechobecną aborcją, ale o nie mieszanie się kleru i fanatyków religijnych do polityki! Jak tam Będziecie strzelać do przebranych w Halloween? Bo Polak ma się smucić i smucić, a wesoły to diabeł jest, no nie księża? Nie może tu być normalnie?
A co z, ,chłopcem, ,od sw Wojciecha? Gdzie go schowali?
"Gdzie go schowali?"- "Naprawdę, tego nie wie nikt"
@człowiek myslacy - Ciekawe jak zmieniłbyś zdanie gdybyś dowiedział się że twoja partnerka spodziewa się dziecka i że to dziecko będzie roślinką a ty nie możesz dokonać aborcji i będziesz tatusiem roślinki tak długo jak będzie ona oddychać. Nikomu nie życzę aby stanął przed takim wyborem i chciałbym aby wszyscy byli zdrowi niestety świat nie jest idealny.
*"Dzięki rolnikom mamy jedzenie!!!"* - Ha ha ha, a to dobre !!! Ja to od ich jedzenia siedzę częściej na klopie niż siedzieć powinienem w pracy !!! Dziękujemy wam rolnicy za tą trującą chemię, która pochodzi z waszych pól !!!
Gonić przygłupów, morderców bezbronnych dzieci.
Czytając takie wypociny doszedłem do wniosku, że twoja matka jest bohaterką i jednak zdecydowała się urodzić roślinkę
@człowiek myslacy - One nie są głupie. .. Po prostu. .. kobiety. .. Według starej zasady - aktywisty ze szturmówką, krowy w rui i kobiety - nie zatrzymasz. ..
@Poinformowany - Jakoś dziwnie sprawcy tych kobiecych nieszczęść nabrali wody w usta.
To następnym razem dobierał bym starannie partnera ze zdrowymi genami.